Kontaktai

Kamieninių ląstelių banko privalumai

1. Tai vienintelis Kamieninių ląstelių bankas Lietuvoje, savo mėginius tiriantis ir saugantis Lietuvoje.
Surinkus virkštelės kraują, labai svarbus laikas, per kurį kamieninės ląstelės išskiriamos, kadangi nuo jo priklauso kamieninių ląstelių kokybė, gyvybingumas ir kiekis. Tai ypač svarbu terapiniam kamieninių ląstelių poveikiui išlaikyti. „Northway“ Kamieninių ląstelių bankas garantuoja kamieninių ląstelių išskyrimą per 24–48 valandas.

2. Aukščiausi kokybės standartai.
„Northway“ Kamieninių ląstelių banko veikla akredituota Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos. Įdiegta kokybės sistema leidžia stebėti ir vertinti kiekvieną kamieninių ląstelių išskyrimo etapą. Mėginiams saugoti ir koduoti naudojamas tarptautinis ISBT 128 standartas. Tai pasaulinis standartas, užtikrinantis aukščiausio lygio veiklos tikslumą, saugumą ir efektyvumą.


Atsisiųsti

Atsisiųsti

Atsisiųsti
3. Kamieninėms ląstelėms išskirti naudojama moderni įranga iš Šveicarijos.
Kamieninių ląstelių išskyrimui naudojama šveicariška „Sepax-2“ sistema. Tai visiškai automatizuota, sterili, uždara sistema, pasižyminti ypač aukštu kamieninių ląstelių išskyrimo efektyvumu ir stabilumu. „Sepax-2“ šiuo metu yra laikoma virkštelės kraujo kamieninių ląstelių išskyrimo „aukso standartu“. Šią sistemą naudoja didžiausi pasaulio virkštelės kamieninių ląstelių bankai.

4. Atliekame išsamią paimtų mėginių ir išskirtų kamieninių ląstelių analizę.
Siekiant išvengti infekcijų rizikos, mėginiai nuodugniai ištiriami. Taip pat atliekame daugybę išskirtų kamieninių ląstelių tyrimų, kad būtume tikri dėl jų kokybės ir terapinio poveikio.

5. Aukščiausios kvalifikacijos personalas.
„Northway“ Kamieninių ląstelių banke dirba patyrę biologai ir genetikai, kurie nuolat kelia savo kvalifikaciją Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose kaupdami žinias bei patirtį, kad galėtų teikti aukščiausius standartus atitinkančias paslaugas.

6. Inovatyvios technologijos ir mokslinė veikla.
UAB „Northway medicinos centrai“ ir jai priklausantis Kamieninių ląstelių bankas yra „Northway“ įmonių grupės dalyviai, glaudžiai bendradarbiaujantys su grupės įmonėmis „Biotechpharma“ ir „Kamieninių ląstelių tyrimų centru“. Šios įmonės, vykdydamos kamieninių ląstelių mokslinius tyrimus , bendradarbiauja su mūsų mokslininkais, pritaikant naujausias ir pažangiausias kamieninių ląstelių apdorojimo ir saugojimo technologijas.

7. „Northway“ medicinos ir chirurgijos centras – daugiau kaip 10 metų patirtis ir aukščiausia paslaugų kokybė.
Teikiamos medicinos paslaugos, atitinkančios aukščiausius tarptautinius kokybės standartus. Centras akredituotas JAV tarptautiniu „Joint Commission International“ (JCI) kokybės standartu. JCI kokybės apdovanojimas yra vienas aukščiausių tarptautinių medicinos įstaigos veiklos kokybės ir saugos įvertinimų. Taip pat centre įdiegta kokybės vadybos sistema, kurios atitiktį tarptautinio standarto ISO 9001:2008 reikalavimams patvirtino tarptautinė sertifikavimo įstaiga.

8. Bendradarbiaujame su Lietuvos gimdymo namais.
„Northway“ Kamieninių ląstelių bankas glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos gimdymo namais ir juose dirbančiais gydytojais akušeriais ginekologais.

 

Susisiekite su mumis

UAB „Northway medicinos centrai“

Adresas: S. Žukausko g. 19, Vilnius
Nemokama tel. linija: +370 800 10102
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Darbo laikas:
I-VII 8:00-20:00
Ne darbo valandomis paskambinkite nurodytu telefonu ir palikite žinutę.
Su jumis bus susisiekta artimiausiu laiku.