Apie NORTHWAY Kamieninių ląstelių banką

UAB „Northway medicinos centrai” Kamieninių ląstelių bankas įkurtas teikti kūdikio virkštelės kraujo kamieninių ląstelių saugojimo paslaugą.

UAB „Northway medicinos centrai” tikslas – teikti saugias ir kokybiškas paslaugas, pateisinti kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Nuolat tobulinama kokybės vadybos sistema, atsakingai renkamas personalas, nuolatinės investicijos į moderniausią įrangą ir šiuolaikines technologijas užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę, atitinkančią tarptautinius standartus.

Kokybė

2015 m. centras akredituotas JAV tarptautiniu „Joint Commission International“ (JCI) kokybės standartu. JCI kokybės apdovanojimas yra vienas aukščiausių tarptautinių medicinos įstaigos veiklos kokybės ir saugos įvertinimų, jam yra suteiktas Auksinio kokybės standarto vardas. Taip pat įdiegta kokybės vadybos sistema, kurios atitiktį tarptautinio standarto ISO 9001:2008 reikalavimams patvirtino tarptautinė sertifikavimo įstaiga „Bureau Veritas International” ir 2014 m. gegužės 14 d. išdavė tai patvirtinantį sertifikatą.

Northway medicinos centrai ISO 9001:2008 sertifikatas
Noprthway medicinos centrai licenzija

Personalas

UAB „Northway medicinos centrai” Kamieninių ląstelių banke dirba tik patyrę biologai ir genetikai, kurie nuolat tobulina savo kvalifikaciją Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose kaupdami žinias ir patirtį, kad galėtų teikti aukščiausius standartus atitinkančias paslaugas.

Bendradarbiavimas

UAB „Northway medicinos centrai“ yra Northway įmonių grupės dalyvė, kuri glaudžiai bendradarbiauja su grupės įmonėmis „Biotechpharma“ ir „Kamieninių ląstelių tyrimų centras“. Šios įmonės, vykdydamos mokslinius tyrimus kamieninių ląstelių srityje, bendradarbiauja su mūsų mokslininkais pritaikant naujausias ir pažangiausias kamieninių ląstelių apdorojimo ir saugojimo technologijas.