Kodėl verta išsaugoti virkštelės kamienines ląsteles?

Kūdikio virkštelės kraujo saugojimas „Northway“ Kamieninių ląstelių banke – tarsi draudimo polisas ištikus rimtoms sveikatos problemoms.

Virkštelės kraujas yra kraujas iš jūsų kūdikio bambagyslės. Tai yra gausus kamieninių ląstelių šaltinis, ypač tų, kurios gali išaugti į audinius, organus ir kraujagysles. Jūsų kūdikio virkštelės kamieninės ląstelės yra genetiškai susijusios su jūsų kūdikiu ir jūsų šeima. Kamieninės ląstelės yra ypatingos tuo, kad jos dalyvauja visų audinių, organų ir kūno sistemų vystymesi.

Kamieninės ląstelės gali transformuotis į kito tipo kūno ląsteles, sukurdamos naują augantį ir besivystantį audinį. Jos yra ir imuninės sistemos „statybiniai blokai“. Šių ląstelių transformacija suteikia gydytojams būdą kitaip gydyti kraujo ligas, tokias kaip leukemija, taip pat įvairius paveldėtus sveikatos sutrikimus. Kamieninės ląstelės gali būti naudojamos gydyti daugumai ligų ir yra naudojamos Amerikoje ir Europos šalyse kontroliuojamuose klinikiniuose tyrimuose, siekiant padėti žmonėms, sergantiems autizmu, turintiems smegenų pažeidimus ir kitas rimtas būkles.

Kamieninės ląstelės iš kūdikio virkštelės taip pat gali būti naudingos gydant kai kurias jo brolių ir seserų ligas. Virkštelės kraujo kamieninės ląstelės turi tokią pat galimybę gydyti ligas kaip ir ląstelės iš kaulų čiulpų, tik su gerokai mažesne atmetimo reakcija.

Kūdikio virkštelės kraujo kamieninių ląstelių išsaugojimas yra tarsi draudimo polisas nuo nemalonių netikėtumų. Idealiu atveju jums gali neprireikti jūsų kūdikio kamieninių ląstelių jūsų šeimos sveikatos problemoms spręsti. Tačiau, nutikus bėdai, naudodamiesi „Northway“ Kamieninių ląstelių banko paslaugomis būsite ramūs, kad turite patikimai saugomą vertingą sveikatos šaltinį ir juo galėsite pasinaudoti.

Kodėl verta saugoti virkštelės kraujo kamienines ląsteles

  • Virkštelės kraujo surinkimas yra neskausminga, keletą minučių trunkanti procedūra. Nei mama, nei kūdikis nepatiria jokio diskomforto ar skausmo, nes virkštelės kraujas yra paimamas tada, kai kūdikio virkštelė nukerpama.
  • Virkštelės kraujas yra gausus kamieninių ląstelių šaltinis, naudojamas šiai dienai gydyti beveik 100 ligų, atliekant 30 000 transplantacijų visame pasaulyje.
  • Virkštelės kraujo ląstelės yra puikus sprendimas jūsų kūdikiui ir jūsų šeimos nariams siekiant apsisaugoti nuo rimtų sveikatos problemų.
  • Virkštelės kraujo ląstelių teikiamos perspektyvos regeneracinėje medicinoje yra didžiulės, jų panaudojimo galimybės nuolat didėja.